Olej silnikowy ENEOS Premium Hyper R1 5W30 1L

Cena: 29,00 zł

w tym Vat: 23%

kod produktu: ENEOS Premium Hyper R1 5W30 1L Czas realizacji: 24h
Udostępnij:

Gwarancja

Oferujemy 24 miesiące gwarancji door to door.

100% Oryginal

Gwarantujemy sprzedaż oryginalnych produktów.

30-dni na zwrot

Przysługuje Państwu 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny.

Wysyłka w 24h

Wysyłamy towar w 24h.

Płatność

Płatność za pobraniem, przelewem lub karta płatniczą.

ENEOS Premium Hyper R1 5W30 jest w pełni syntetycznym olejem silnikowym o wysokiej wydajności opracowanym specjalnie dla większości silników z gamy Renault. Niskopopiołowy olej syntetyczny został tak zaprojektowany, by charakteryzował się przedłużoną trwałością i maksymalną wydajnością układu recyrkulacji spalin.

Emisja szkodliwych gazów została zmniejszona o połowę w ostatnich pięciu latach dzięki pracom badawczym producentów samochodów. Firma Renault, odgrywająca wiodącą rolę w tych badaniach, kontynuuje prace nad udoskonaleniem poziomu emisji spalin w wytwarzanych samochodach. Jedną z głównych sił napędowych tej polityki jest chęć stopniowego wyposażenia gamy pojazdów w nowe technologie z wymogiem stosowania olejów silnikowych nowej technologii, gwarantujących niską emisję spalin.


Właściwości


1. W pełni syntetyczny olej silnikowy z formułą kontroli nagromadzenia osadu

Niskopopiołowy olej silnikowy o wysokiej wydajności został opracowany dla zapewnienia maksymalnej trwałości i wydajności systemu redukcji emisji spalin stosowanego zarówno w samochodach o silnikach benzynowych, jak i wysokoprężnych. To olej o bardzo stabilnych parametrach niezależnie od warunków pracy, dostosowany do silników z katalizatorami trójdrożnymi lub filtrami cząstek stałych w samochodach o wysokiej mocy i lekkich pojazdach dostawczych wymagających olejów niskopopiołowych. Ten olej zwiększy trwałość filtra cząstek stałych oraz trójdrożnego katalizatora. Olej szczególnie zalecany do samochodów wyposażonych w nowoczesne silniki produkcji Renault

2. Dłuższe okresy międzyprzeglądowe

Dzięki swojej wyjątkowej odporności na utlenianie, zapewnia on również wyjątkową trwałość silnika i pozwala na maksymalne wydłużenie okresów między wymianami zgodnie z zaleceniami Renault.

3. Doskonałe właściwości we wszystkich warunkach użytkowania

Umożliwia wydłużone użytkowania w bardzo wysokich temperaturach dzięki formule zapobiegającej gęstnieniu i rozkładowi oleju silnikowego w wyniku utleniania. Przy niskich temperaturach olej syntetyczny 5W30 zapewnia doskonałą pompowalność, umożliwiając łatwe uruchamianie na zimno i szybkie krążenie oleju silnikowego wewnątrz silnika.


Specyfikacja


ACEA C4 (10)

RENAULT RN0720

MERCEDES-BENZ: MB 226.51

Parametry techniczne

Gęstość, kg/m3 przy temp. 20 st.C.............0.850
Temperatura zapłonu st.C (COC)................220
Temperatura płynięcia................................-40
Wskaźnik lepkości.....................................164
Lepkość (mm2/s) w 40 st.C.......................68.0
Lepkość (mm2/s) w 100st.C......................11.7

2021-04-12