Dodatek do oleju ARCHOIL AR 9100 500ml

Cena: 179,00 zł

w tym Vat: 23%

kod produktu: Dodatek do oleju ARCHOIL AR 9100 500ml Czas realizacji: 48h
Udostępnij:

Gwarancja

Oferujemy 24 miesiące gwarancji door to door.

100% Oryginal

Gwarantujemy sprzedaż oryginalnych produktów.

30-dni na zwrot

Przysługuje Państwu 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny.

Wysyłka w 24h

Wysyłamy towar w 24h.

Płatność

Płatność za pobraniem, przelewem lub karta płatniczą.

Archoil AR9100 to opatentowana przez ARCHOIL technologia smarowania oparta o nanoboran potasu znacznie redukuje tarcie operacyjne chroniąc sprzęt przed zużyciem, wydłuża okres eksploatacji i zmniejsza zużycia energii.


AR9100 Nanoborate zmniejsza tarcie do współczynnika COF rzędu 0,037 czyli dwukrotnie lepiej od współczynnika tarcia wykorzystywanych powszechnie związków „mikro boru” i tradycyjnych dodatków smarnych na bazie cynku, fosforu i innych.
AR9100 kilkukrotnie przewyższa dodatki „mikro boru” i tradycyjne technologie chemiczne olejów smarowych w testach smarności i nośności Falex Pin & Vee Block osiągając wyniki rzędu 4000 lbs.
AR9100 dodany do oleju za pomocą kompleksu 4 estrów bezpiecznie i skutecznie usuwa wszelkie depozyty umożliwiając nanoboranom tworzenie silnych wiązań na powierzchni chronionego metalu. Estry dodatkowo potęgują osiągi środków smarnych.

Tarcie zostaje zredukowane nawet o 60-80% a zużycie obniżone nawet o 90%.

AR9100 zdecydowanie przewyższa wszelkie najsurowsze wymogi stawiane dzisiejszym systemom smarowania.

Wyjątkowe osiągnięcia AR9100 w zakresie redukcji tarcia przynoszą wymierne korzyści w postaci wysoce oczekiwanych oszczędności na kosztach energii i paliw.

AR9100 obniża ilość energii potrzebną do działania urządzeń.
AR9100 obniża poziom hałasu silnika oraz redukuje jego wibracje.

Stosowany jednocześnie z modyfikatorem spalania AR6200 w paliwie, zauważalnie podwyższa wydajność i osiągi, umożliwia znaczące wydłużenie bezpiecznego przebiegu pomiędzy wymianami oleju silnikowego oraz utrzymanie w idealnej kondycji i czystości silnika (nawet z bezpośrednim wtryskiem paliwa) i systemu kontroli emisji (włącznie z filtrami DPF).


AR9100 nie zawiera: siarki, fosforu, cynku, magnezu ani wapnia charakterystycznych dla olejów o podwyższonym poziomie popiołów odkładających się na urządzeniach systemu kontroli emisji spalin i w kosztownych filtrach cząstek stałych (DPF) zakłócając poprawność i skuteczność ich działania a także skracając czas bezawaryjnego funkcjonowania.

Butelka 200ml wystarcza nawet na 7 litrów oleju silnikowego lub na 2,5 litra oleju przekładniowego a w przypadku samochodów o mniejszych pojemnościach istnieje możliwość wykorzystania jednej butelki 250ml do silnika i skrzyni biegów.
AR9100 w proporcji 3,5% (35ml na 1L oleju) dostarcza aż ponad 1100ppm nano boru do oleju silnikowego a w proporcji 10% w oleju przekładniowym aż ponad 3300ppm nano boru – to wielokrotnie więcej niż oferuje jakikolwiek olej (nawet klasy racing/motorsport) dostępny w sprzedaży w postaci znacznie mniej skutecznego mikro boru!

Zalety / Korzyści


· Redukuje tarcie o 60-80%
· Obniża zapotrzebowanie pracujących urządzeń na energię poprawiając ekonomikę spalania
· Redukuje szkodliwe emisje CO, NOx, SO, SO2 i HC
· Podwyższa moc i moment obrotowy
· Redukuje zużycie nawet o 90%
· Minimalizuje utlenianie oleju i wydłuża cykl jego wymiany
· Obniża temperaturę w miejscach tarcia nawet o 40%
· Usuwa wcześniej powstałe depozyty i laki
· Zapobiega korozji smarowanych powierzchni
· Działa silnie przeciw zatarciowo (extreme pressure) absorbując obciążenia nawet do 4000 lbs nawet w obecności wilgoci / wody w oleju

 

2020-02-21